Бухгалтерські послуги

Кожен керівник знає, що для успішного ведення свого бізнесу на будь-якому підприємстві необхідно мати кваліфікований персонал, який міг би забезпечити бухгалтерські послуги на вищому рівні. Варто зазначити, що кожен керівник самостійно визначає, як правильно організувати ведення бухгалтерського обліку, тобто – найняти штатного або позаштатного бухгалтерського працівника, або звернеться в компанію, яка займається аутсорсингом бухгалтерських послуг.Бухгалтерские услуги

Наша компанія пропонує клієнтам дійсно якісні бухгалтерські послуги в Києві для Вашої фірми, незалежно від системи оподаткування та форми власності – кваліфіковані фахівці впораються з будь-якими поставленими перед ними завданнями. Кожен клієнт нашої компанії може замовити будь-які послуги аутсорсингу, ми тим часом готові забезпечити якісні і не дорогі бухгалтерські послуги.

Звичайно, кожен керівник має право вибрати будь-який варіант, однак, він повинен пам’ятати, що аутсорсинг бухгалтерських послуг має цілий ряд своїх переваг.

Переваги аутсорсингу перед штатним бухгалтером

Перш за все, головною перевагою є якість надання аутсорсингу, низька ціна та робота згідно із законодавством України. Адже Ви довіряєте ведення свого бізнесу не одній людині, а цілому штату професійних співробітників, не тільки в області ведення бухгалтерського обслуговування, але і в інших сферах законодавства України, в тому числі податкового, фінансового, адміністративного, господарського та ін. Крім усього можливого, штатний співробітник може захворіти або невчасно піти у відпустку, змінити постійне місце проживання, а наш працьовитий колектив не підведе Ваш бізнес.

Серйозним плюсом надання аутсорсингу бухгалтерських послуг в нашій компанії є економія Ваших коштів. Звернувшись за допомогою до нашої команди бухгалтерів, Вам не буде потрібно виплачувати величезну заробітну плату штатним бухгалтеру та його численним помічникам, оплачувати оренду дорогого приміщення, всі витратні матеріали, бланки, оплату за проїзд тощо. Крім того, Вам не потрібно буде замислюватися про створення й оснащення бухгалтерських робочих місць: програмне забезпечення, комп’ютерна техніка, меблі, столи та інші вельми недешеві витрати.

Згідно з контрактом, ми гарантуємо клієнту повну конфіденційність отриманої з Ваших джерел інформації і повне збереження комерційної таємниці фірми.

Бухгалтер Аутсорсинг
Оплата ЗП бухгалтера ~ 5000 грн За прийнятну ціну ви отримуєте якісне бухгалтерське обслуговування
Оплата відпустки чи лікарняного бухгалтера ~ 1500 грн У нас немає відпусток та лікарняних
Оренда приміщення для бухгалтерії ~ 3000 грн Ми зберігаємо весь пакет ваших бухгалтерських документів і гарантуємо їх збереження і конфіденційність
Меблі та техніка ~15000 грн
Канцелярія ~500 грн
25000 грн 2500 грн
аутсорсинг киев

“Рукостискання є знак довіри, його використовують як гарантію добрих намірів щодо партнера ..”

Ми з упевненістю займаємо одну з лідируючих позицій на ринку аутсорсингу бухгалтерського обліку в Києві. Підібравши для себе найбільш зручний вид надання бухгалтерського обслуговування, кожен клієнт отримає індивідуальний підхід, якісне обслуговування досвідченими співробітниками, проведення оперативних консультацій з усіх питань клієнта за доступними цінами. Наша компанія пропонує, як короткострокове, так і довгострокове співробітництво на багато років. Завдяки нашій спільній співпраці, Ваш бізнес отримає небувалу стабільність, упевненість і спокій.