Консультації бухгалтера з ведення бухгалтерського та податкового обліку!

На сьогоднішній день однією з найголовніших і необхідних послуг для будь-якого підприємства і підприємця є консультація. Всім відомо, що законодавча база змінюється дуже часто, тому не всі можуть пристосуватися до цього, і більшість знань про ведення бізнесу, якими Ви володіли, вже просто не потрібні або як мінімум недостатньо.

Коли постає питання про проведення консультації з бухгалтерського та податкового обліку, то найважливішими аспектами є надійність і професійна кваліфікація фахівців, що надають такі консультації.

Консультація повинна володіти рядом характеристик:

  1. Думка фахівця має бути обгрунтовано;
  2. Консультація повинна посилатися на законодавство України: трудове, господарське, цивільне, податкове;
  3. У разі, якщо питання не врегульоване чинним Законодавством України, фахівці повинні давати рекомендації, ґрунтуючись на попередньому досвіді і підкріплені листами-роз’ясненнями контролюючих органів.

Приймає ріщенняКонсультації фахівців в галузі бухгалтерії дають можливість СПД в найкоротші терміни розібратися з усіма проблемами і питаннями. Внаслідок цього Ви зможете швидко організувати роботу свого бізнесу, ефективно його розвивати і зміцнити свої позиції на конкурентному ринку.

Види консультації з бухгалтерського та податкового обліку надаються приватним підприємцям і підприємствам, різних організаційно-правових форм.

 Консультації можуть бути, як усно, так і письмові, і нести в собі відповіді на питання, щодо:письмо консультации

  • проблем оподаткування та податкового обліку, з безпосереднім шляхом вирішення даних проблем;
  • зміни законодавства в сфері бухгалтерського та податкового обліку, які безпосередньо впливають на підприємство;
  • складання будь-якого письмового запиту до держорганів;
  • інформування з приводу постановки та організації податкового і бухгалтерського обліку на Вашому підприємстві
  • порядку складання і подання податкових, фінансових і статистичних звітів;
  • відповідальності за порушення податкового, бухгалтерського, трудового законодавства України.

Саме з цією метою і було створено послуги з надання бухгалтерських консультацій для підприємців і підприємств.

Консультації по бухгалтерському та податковому обліку від Бухгалтер 44

Компанія «Бухгалтер 44» надає вашій увазі можливість отримання термінових консультацій, як в сфері бухгалтерського, так і податкового обліку.

Наші фахівці – висококваліфіковані бухгалтери та економісти, яким під силу надати будь-яку потрібну вам консультацію з усіх питань, пов’язаних з бухгалтерським обліком. Абсолютно неважливо хто Ви: ФОП, ТОВ, ПП і т.д. ми завжди будемо раді вам допомогти у вирішенні питань.

Консультации по бухгалтерскому и налоговому учетуНа відміну від найманого працівника, періодичні консультації стануть не тільки більш ефективним, але і більш дешевим способом досягти необхідних результатів. А наша цінова політика, прямо відповідає нашому ККД. Як вже і говорилося раніше, наша організація надає як усні, так і письмові форми консультацій, може входити в пакет бухгалтерського обслуговування або мати одноразовий характер, все залежить від бажання клієнта.

Надаючи свої послуги ми безсумнівно розуміємо і усвідомлюємо всю ту відповідальність, яку ви покладаєте на нас. Ми повністю відповідаємо за всі надані нами консультації. Ми ставимося з повагою до кожного нашого клієнта, наші фахівці завжди раді Вам допомогти.

Вибирайте тільки найкраще! Ми – краща компанія з надання бухгалтерських консультацій в Києві на правому березі.