Здача нульової звітності – послуга аутсорсингу

Нульова звітність являє собою повний комплекс статичної, бухгалтерської, фінансової та податкової звітності платника податків, який не веде на даний період часу ніякої господарської та / або комерційної діяльності. Через відсутність даних в такий звітності вона і отримала назву нульова. Здача нульової звітності актуальна для компаній або ФОП, тимчасово призупинили свою фінансово-господарську діяльність, а також для суб’єктів підприємництва, які вже завершили процедуру реєстрації, але комерційну діяльність ще не почали. штрафВідповідальність за межі не здачу нульової звітності передбачена на законодавчому рівні і реалізується шляхом фінансових санкцій, аналогічних штрафів за ненадання стандартних звітів.

Документи нульовий звітності

Подача нульовий звітності має на увазі дотримання всіх вимог заповнення необхідних звітних документів і термінів здачі звітності.

Існує три види звітності: фінансова, податкова та статистична.

СПД, на яких відсутній фінансово-господарська діяльність, в більшості випадків подають тільки податкову і фінансову звітність. До фінансової звітності відноситься «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», до податкової:

  • Податкова декларація платника єдиного податку – юридичної особи (для підприємств на єдиному податку);
  • «Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи» (для ФОП на єдиному податку);
  • «Податкова декларація з податку на прибуток підприємства» (для підприємства на загальній системі);
  • «Декларація про майновий стан і доходи» (для ФОП на загальній системі);
  • «Податкова декларація з податку на додану вартість» (для підприємств платників ПДВ).

sdacha_otchetovЗдається нульова звітність в відповідну Фіскальну службу, а також в управління статистики. Всі перераховані документи повинні подаватися в контролюючі органи, відповідні територіальному місцезнаходженням компанії. Підтвердженням відсутності фінансово-господарської діяльності для подачі нульової звітності є відсутність будь-яких операцій на розрахункових рахунках суб’єкта-платника податків.

Терміни здачі нульової звітності

Терміни подачі нульової звітності такі ж, як і для інших звичайних основних видів звітності суб’єктів підприємництва:

1. «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва»:

  • раз на рік до податкових органів до 01.06 року наступного за звітним,
  • раз на рік в управління статистики до 28.02 року наступного за звітним,
  • раз на рік державному реєстратору до 01.06 року наступного за звітним.

2. «Податкова декларація платника єдиного податку – юридичної особи» (для підприємств на єдиному податку) подається щокварталу протягомкалендарь бухгалтера 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу;

3. «Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи» подається щороку для 1,2 групи протягом 60 днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, а для 3 групи кожен квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу;

4. «Податкова декларація з податку на прибуток підприємства» (для підприємства на загальній системі) подається раз на рік до 01.06 року наступного за звітним;

5. «Декларація про майновий стан і доходи» подається раз на рік протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року;

6. «Податкова декларація з податку на додану вартість» (для підприємств-платників ПДВ) подається протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.

Послуга аутсорсингу для здачі нульової звітності

Найчастіше несвоєчасне подання нульової звітності пов’язана з відсутністю в штаті компанії бухгалтера. Однак це не є підстава для захисту від майбутнього нарахування штрафів. Тому відразу ж після проходження реєстрації кожному платнику податків необхідно звернутися до професіоналів в бухгалтерській фірмі за послугою бухгалтерського аутсорсингу. Вона включає в себе забезпечення повного бухгалтерського обліку на підприємстві будь-якої юридичної форми.

Співробітники компанії «Бухгалтер 44» нададуть вам допомогу в грамотному складанні і подачі вичерпного пакету нульовий звітності вашого підприємства за найбільш доступною ціною. У найкоротші терміни наші професійні бухгалтери з практичним досвідом роботи зможуть убезпечити вашу компанію від накладення фінансових санкцій та штрафів. Варто зауважити, що вартість нашого бухгалтерського супроводу доступна навіть новачкам юридичним суб’єктам бізнесу. Ми допоможемо вам розібратися в хитросплетіннях податкових законів і надалі уникнути непотрібних витрат.

Девушка-бухгалтер