Бухгалтерія з нуля – запорука гарної роботи компанії

бухгалтерия с нуляПостановка бухгалтерського обліку будь-якої фірми, організації або ФОП є комплексні роботи, які спрямовані на створення системи бухгалтерського та податкового обліку, що враховують фінансові потоки компанії і відповідають нормам чинного законодавства.

Одним з найважливіших процесів для організації роботи у СПД є постановка бухгалтерії, яка необхідна, як правило, для:

 • «Нової» компанії, ФОП, які планують, або ж уже зареєструвалися в ЄДР;
 • підприємства, які проходять процес реструктуризації;
 • організацій (ФОП), які вирішили внести зміни в деякі норми обліку через необхідність.

Основні етапи постановки бухгалтерського і податкового обліку

 Постановка на підприємстві бухгалтерського і податкового обліку

«Постановка на підприємстві бухгалтерського і податкового обліку так само важлива, як і стрілочний механізм важливий годиннику»

Постановку бухгалтерського і податкового обліку можна розділити на наступні етапи:

 1. Аналіз діяльності:
  • структура, напрямок, специфікація діяльності;
  • вивчення контрагентів;
  • ознайомлення з плановими показниками підприємства.
 2. Розробка системи документообігу: розробляється ефективна система обміну документами, яка дозволяє ефективно організувати роботу управлінського, бухгалтерського та податкового обліку.
 3. Постановка управлінського обліку: вибираються системи обробки та підготовки інформації про діяльність підприємства для внутрішнього користування.
 4. Постановка бухгалтерського обліку: формується пакет необхідних бухгалтерських первинних документів з оформленням і основними реквізитами згідно з чинним законодавством.
 5. Постановка податкового обліку: вибір оптимальної системи оподаткування і системи розрахунку податкового навантаження.

Постановка бухгалтерського обліку від Бухгалтер 44

Основна мета постановки податкового і бухгалтерського обліку полягає в дотриманні податкового законодавства, а також в організації важливих внутрішніх процесів, а саме контроль за діяльністю, яку веде СПД, для прийняття важливих рішень ґрунтуючись на даних бухгалтерії.

Дуже часто основні операції господарського типу на фірмі можуть повторюватися. Тому, рекомендується правильно організувати на початковому етапі ведення управлінського, бухгалтерського і податкового обліку, щоб уникнути появи поширених помилок систематичного характеру. Такі помилки негативно позначаються на діяльності компанії. Звернувшись в Бухгалтер 44, ви можете замовити постановку бухобліку комплексно, або за окремими напрямами, від цього буде залежати вартість роботи.

Послуга включає в себе:

 1. Розробку графіка обміну документами.
 2. Надання форм первинних бухгалтерських документів.
 3. Розробляються положення про розрахунки основних показників діяльності підприємства.
 4. Облікова політика підприємства.
 5. Вибір оптимальної форми оподаткування.
 6. Положення про розрахунок податкового навантаження.

все идет по плануНаша компанія гарантує якісну постановку обліку вашої фірми завдяки грамотним фахівцям, при цьому, наша ціна вам сподобається. Звернувшись до нас, ви будете грамотно планувати і контролювати діяльність свого підприємства, а також зможете уникнути негативних зустрічей з контролюючими органами. Вам пропонується відповідальний і високопрофесійний підхід, дія, відповідно до законодавства, формування та оптимізація обліку. Все це дозволить оперативно досягти бажаних результатів.