Реєстрація доменів

При реєстрації доменного імені на юридичну особу, всі права будуть належати цій юридичній особі. Передача прав іншій особі, переклад доменного імені до іншого реєстратора, видалення доменного імені здійснюються на підставі офіційного листа на бланку організації з підписом директора та печаткою юридичної особи. Також в деяких випадках може знадобитися належним чином оформлена довіреність. Юридична особа оплачує послуги тільки шляхом безготівкового перерахування на підставі виставленого рахунку-фактури.

При реєстрації доменного імені на фізичну особу, всі права на доменне ім’я належать цій фізичній особі. Передача прав іншій особі, переклад доменного імені до іншого реєстратора, видалення доменного імені, здійснюються за підписом власника домену, з підтвердженням копією засвідчує документа (паспорта). Фізична особа має можливість оплачувати послуги будь-яким із зазначених на нашому сайті способів оплати.

Компанія Buhgalter44 має кращі кадрові та технологічні ресурси, завдяки цьому займає високі позиції на ринку послуг в мережі Інтернет. Постійно збільшує обсяг своїх пропозицій і при цьому продовжує обслуговувати величезну кількість абонентів в Україні.

Так як компанія Buhgalter44 постійно вдосконалює і прискорює основні технологічні процедури, вона завжди готова запропонувати клієнтам у всіх доменних зонах мережі Інтернет дуже ефективну, просту і надійну реєстрацію доменних імен.

  • реєстрація організаціям, компаніям і приватним особам доменних імен у всіх доменних зонах, які існують в світі;
  • реєстрація Український домену верхнього рівня .UA (за умови, якщо Замовник має зареєстровану торгову марку).

З кожним днем доменне ім’я все більше і більше реєструється в Україні за допомогою компанії Buhgalter44. Це пов’язано з тим, що ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш зручний, якісний і ефективний сервіс.

Перевагою використання послуг компанії Buhgalter44 є:

  • простота і оперативність роботи реєстрації всіх доменних імен (1-2 дні);
  • забезпечення Замовнику повнофункціональної online-панелі управління власними доменними іменами;
  • дуже швидкий старт за принципом «єдиного вікна» веб-представництва Замовника: реєстрація домену + хостинг сайту + електронна пошта + управління + консультація + захист;
  • впровадженого працівниками компанії цілодобового моніторингу роботи серверів;
  • наявність nameserver-ів, розташованих в різних підмережах і на різних технічних майданчиках. Вони забезпечують високу надійність роботи;
  • надання з можливістю оплати через різні платіжні системи автоматичної виписки рахунків фізичним та юридичним особам;
  • наявність професійних і висококваліфікованих фахівців, а також присутність підтримки клієнтів по електронній пошті і телефону.

Високоякісний сервіс, швидкість та стабільність нашої роботи, здатність вирішити всі суміжні питання продовжують закріплювати за нами статус надійного партнера найбільшим компаніям, великої кількості шанованих в країні організацій і безлічі приватних осіб.

На сьогоднішній день фахівці компанії Buhgalter44 готові прийти на допомогу всім своїм клієнтам без винятку не тільки в організації роботи їх веб-представництв, а й допомогти вирішити всі питання, що стосуються захисту їх інтересів у Всесвітній павутині.

При реєстрації будь-якого доменного імені за допомогою компанії Buhgalter44 Замовнику надається офіційний Сертифікат, який засвідчує про його право на використання цього сервісу.

 

Компанія Buhgalter44 буде рада співпрацювати з Вами. Ми високо цінуємо довіру всіх наших клієнтів.