Про компанію «Бухгалтер 44»

«Бухгалтер 44» – молода і розвивається, яка об’єднує висококваліфікованих фахівців різних професією, що надає комплекс юридичних, бухгалтерських та ІТ послуг.

«Бухгалтер 44» створений на базі існуючих компаній, тому, не дивлячись на своє не довголіття у нас є великий досвід роботи з компаніями з різними видами діяльності і зі своєю специфікою.

Мета нашої компанії забезпечити стабільну роботу і процвітання Вашого бізнесу.

Ми готові допомогти вам на будь-якому етапі розвитку вашого підприємства. Наші співробітники знайдуть найбільш оптимальне рішення вашої проблеми і максимально швидко вирішать поставлені перед ними завдання:

  • проконсультують з вибору оподаткування;
  • розкажуть про плюси і мінуси отримання ПДВ;
  • зареєструють ваше підприємство і підготують всі необхідні протоколи і накази;
  • створять сайт з урахуванням ваших побажань і вимог;
  • просунути ваш сайт на перші рядки пошукових систем;
  • нададуть якісне бухгалтерське обслуговування.

Buhgalter 44 BloggerВ умовах розвивається ринкової економіки досить складно скласти конкуренцію компаніям, які мають багаторічний досвід на ринку, тому новоутвореним компаніям і приватним підприємцям необхідно постійно розвиватися і вдосконалюватися, що вимагає чимало капіталовкладень. Використовуючи послуги нашої компанії ви зможете скоротити свої витрати і максимально швидко «увійти» на ринок і стати конкурентоспроможними.

Філософія нашої компанії полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта, а також забезпеченні повної конфіденційності отриманої інформації, тому ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір!

«Бухгалтер 44» – ми цінуємо наших клієнтів!»