Юридичні послуги

Ні для кого не секрет те, що будь-який бізнес і робота успішної компанії вимагає участі бухгалтера і юриста. Але найчастіше вартість таких штатних одиниць, що мають великий досвід і високу професійну кваліфікацію дуже велика, адже такого фахівця потрібно виплачувати щомісячний високий оклад, надати робоче місце, оплачувати податки і підвищення кваліфікації, виплачувати відпускні та лікарняні. При цьому наявність юриста і бухгалтера не завжди показник успішно виконаної роботи, адже такі різні професіонали в своїй області на кожне питання мають свою непохитну точку зору. Всі ці моменти в роботі негативно позначаються на роботі будь-якої компанії і будь-якого бізнесу.

В даному випадку якщо ви не маєте можливості утримувати даних співробітників, або сфера діяльності вашої компанії, підприємства, або організації вимагає, лише періодичного отримання юридичних послуг виходом для вас може стати аутсорсинг. Завдяки йому вам будуть доступні бухгалтерські та юридичні послуги в Києві. Дане обслуговування передбачає одноразове надання послуг юриста по виниклих у вас питань на підставі укладеного договору на надання послуг.

Бухгалтер 44 надає послуги в областях реєстрації та реєстрації змін юридичних і фізичних осіб.

Звернувшись за юридичною послугою в нашу компанію, ви отримаєте:

  1. Консультацію: ми допоможемо вам вибрати потрібну організаційно-правову форму, необхідні КВЕДи і систему оподаткування;
  2. Пакет документів, що необхідні для реєстрації;
  3. Час: заощаджений на час відвідування реєстраційної служби і перебування в чергах;
  4. Виписку і первинні документи. Після реєстрації, реєстрації змін, ми надамо вам Виписку з єдиного державного реєстру, а так само складені накази і протоколи, які були підготовлені для реєстрації та реєстрації змін.

Ми зможемо в стислі терміни, передбачені законом, провести реєстрацію або реєстрацію будь-яких змін юридичної особи або фізичної.

Ознайомившись на сайті Buhgalter44.kiev.ua з тарифом на надання послуг ви переконаєтеся, що подаються послуги – це завжди вигідно і ефективно. Завдяки нашим можливостям і висококваліфікованої роботі наших співробітників ви будете в курсі змін в законі і правові основи вашого бізнесу. Ваше процвітання – це головне завдання, яке стоїть перед нами, а наша робота спрямована виключно на результат.