Реєстрація ТОВ в Києві “під ключ

Як зареєструвати підприємство і отримати виписку з ЄДР

Для здійснення своєї фінансово-господарської діяльності юридичні особи повинні, перш за все, пройти державну реєстрацію і отримати виписку (з квітня 2015р. Свідоцтво про Державну Реєстрацію більше не видається) з ЄДР.

Зареєструвати підприємство можна двома способами: у паперовому та електронному. На сьогоднішній день, процес електронної реєстрації, до тих пір є недосконалим і потребує доопрацювання, як програмного забезпечення, так і законодавчого.

Традиційно бізнес воліє паперові документи замість електронних форм, тому більшість віддає перевагу реєстрації підприємства саме в паперовому вигляді.

Незалежно від вибору форми реєстрації, в першу чергу, варто визначитися з основними етапами реєстраціїдружеская обстановка. Умовно їх можна поділити на:

 1. Підготовчий етап.
 2. Збір пакету документів.
 3. Подача документів в реєстраційну службу або за допомогою телекомунікаційних мереж.

Розглянемо їх детальніше.

Підготовчий етап реєстрації підприємства

У підготовчий етап варто визначитися з наступними моментами:

 • вибрати організаційно-правову форму підприємства;
 • підготувати назву підприємства (краще кілька, щоб була альтернатива у разі можливої наявності вже в реєстрі підприємства з такою ж назвою);
 • вибрати систему оподаткування для підприємства;
 • визначити розмір статутного капіталу і склад засновників;
 • визначитися з видами діяльності підприємства;
 • визначити місцезнаходження підприємства (юридична адреса);
 • обрати директора.

Найпопулярнішою і найбільш зручною для ведення фінансово-господарської діяльності підприємства організаційно-правовою формою є Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

собрание «создание предприятия», зал заседаний, деловой стиль одеждыПри виборі системи оподаткування слід враховувати багато факторів, таких як: види діяльності, планований прибуток і витрати, організаційно-правові форми контрагентів та багато інших. Найчастіше загальну систему оподаткування вибирають підприємства-виробники і, як правило, так само реєструють ПДВ. Єдиний податок більше підходить фірмам, що надають послуги.

Мінімальний розмір статутного капіталу ТОВ не закріплений законодавчо, тому засновники вправі вибрати будь-яку суму капіталу, з урахуванням інтересів його майбутніх кредиторів.

При виборі виду діяльності варто користуватися КВЕД- 2010 Україну.

 

Збір пакету документів для реєстрації ТОВ

Після визначення основних моментів при створенні підприємства необхідно підготувати необхідний пакет документів. Для реєстрації ТОВ в Києві необхідні наступний документи:

 1. Заповнена реєстраційна картка Форма №1.
 2. Примірник оригіналу рішення засновників про створення юридичної особи.
 3. Два примірники установчих документів, якщо підприємством планується використання власного статуту, а не модельного.
 4. Завірені копії засвідчують документів та ІПН.

Подача документів для реєстрації

стол заваленный документамиПісля підготовки всіх необхідних документів засновники можуть, як самостійно, так і скориставшись послугами Бухгалтер 44 по реєстрації юридичних осіб, зокрема реєстрації ТОВ в Києві, подати документи державному реєстратору.

Реєстрація ТОВ в «Бухгалтер 44»

Співробітники Бухгалтер 44 виконають все якісно, швидко і за законом. Ми надамо всі необхідні консультації по самому процесу реєстрації, попереднього вибору видів діяльності підприємців і після цього укладемо договір на реєстрацію, в якому будуть передбачені всі умови і порядок надання наших послуг.

Термін реєстрації ТОВ у середньому 5-7 робочих днів.

Після реєстрації засновники отримують наступний пакет документів:

реєстрація змін

 1. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 2. Оригінал установчих документів з відміткою про реєстрацію.
 3. Рішення засновників про створення підприємства.
 4. Наказ про призначення директора.
 5. Печатка підприємства (за бажанням).

Ми в свою чергу, так само надаємо: якісні і доступні консультації з усіх питань, на різних етапах процесу реєстрації; проводимо перевірку назви ТОВ; готує всі необхідні Установчі документи; отримуємо виписку з ЄДРПОУ; розробляємо і погоджуємо моделі печаток, штампів; надаємо допомогу при відкритті рахунку в банку; наша співпраця проводиться і в наступні етапи діяльності підприємства. І, пам’ятайте, що частина успіху будь-якої справи залежить від вдало обраних партнерів і контрагентів. І вибравши нашу компанію, ви отримаєте необхідний результат швидко і якісно, а наша співпраця буде приємним та довготривалим.